Vianočný darček pre manželaMám za sebou prvé balenie vianočných darčekov. Pre manžela som pod stromček hľadala niečo výnimočné. Od leta som mala vyhliadnutú nádhernú sadu kozmetiky od Mydláreň Anemone. Od začiatku našej známosti, čo je neuveriteľných 20 rokov (ja som vtedy mala iba 15 :-) ) ho poznám ako "bradáča"... 
Bez brady si ho snáď ani neviem predstaviť. Som rada, že sa v súčasnej dobe kozmetický priemysel orientuje aj na takýchto mužov. Je z čoho si vyberať, ale treba vyberať s rozmyslom. Po predchádzajúcej skúsenosti s prírodnou pánskou kozmetikou som mu chcela opäť dopriať tento luxus. V Anemone vedia o starostlivosti o bradu všetko z prvej ruky. A najdôležitejšie je, že majú komplet ponuku! Dokonca v krásnom balení. Poďte sa na to pozrieť...Darčeková sada Kompletná starostlivosť o bradu je vhodná pre každého muža, ktorý jej chce dopriať zaslúženú starostlivosť. V tomto prípade totiž platí, že o krásnu bradu je potrebné sa starať a dopriať je výživu, aby mohla zažiariť!

Sada obsahuje olej a balzam na bradu, prírodné rastlinné mydlo a kefu.

Všetko je to zabalené v jednoduchej darčekovej krabičke s výplňou z drevitej vlny so sušenými bylinkami.


Balzam na bradu s obsahom ošetrujúcich olejov a včelieho vosku je určený predovšetkým mužom, ktorí si pestujú dlhšiu a hustejšiu bradu a potrebujú jej dopriať zvýšenú starostlivosť. Zároveň pre zvýšený podiel včelieho vosku má balzam okrem výživnej funkcie aj mierne stužujúci efekt a tak si bradu upraví do požadovaného tvaru.Olej na bradu s obsahom ošetrujúcich a regeneračných olejov predstavuje základný produkt v starostlivosti. Je určený pre mužov s kratším strniskom, ale aj pre mužov, ktorí si pestujú dlhšiu a hustejšiu bradu.Všetky výrobky je samozrejmé možné si kúpiť aj samostatne!


Čím tento rok prekvapíte manžela vy?

Prajem vám krásny víkend, Alexandra

{ tento príspevok vznikol v spolupráci so spoločnosťou Mydláreň Anemone, ale ako vždy, spolupracujem iba so značkami ktoré naozaj kupujem a podporujem }


3 komentáre

  1. Krásny darček v ešte krajšom balení. Ja pre môjho ešte vymýšľam, lebo si hneď sám kúpi, keď sa pre niečo nadchne :-D

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Ja už mám vymyslené i nakúpené, ale samozrejme nemôžem prezradiť, aby to bolo prekvapenie. Aspoň dúfam, že bude. Pekný deň Alexandra.

    OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...