Prekvapenie z Fam Flower Farm

Ešte počas leta ma oslovila Linda z Fam Flower Farm, či by mohli použiť jednu moju fotku z Instagramu v ich magazíne, ktorý práve pripravujú. Túto farmu a dievčatá, ktoré za ňou stoja - Linda a Marlies sledujem na Instagrame od ich úplných začiatkov. A oni ma tiež. Teším sa z každého ich úspechu - ich videá z polí plných tulipánov či dálií sú neskutočné. Vybudovali si tu postupne viac ako 100tis. komunitu. A práve preto, že ich sledujem od začiatku a stále s radosťou, tak som súhlasila, aby moju fotku použili. Bola som dokonca hrdá, že si vybrali mňa ♥

Pár týždňov dozadu si Linda pýtala moju adresu, že by mi radi jeden magazín zaslali. Veľmi ma to potešilo - však ani len časopisy nezvyknú výtlačky zasielať... Minulý týždeň mi však kuriér namiesto jedného časopisu priniesol balíček plný jesenných cibuliek z Fam Flower Farm. Nepochybujem o tom, že si viete predstaviť, ako veľmi ma to prekvapilo a potešilo.

Cibuľky tento týždeň poputujú do zeme. Mimochodom vidíte, akej veľkosti sú! To v záhradných centrách len tak nekúpite ;-)

Fam Flower Farm je holandská rodinná farma, ktorá predáva jesenné cibuľoviny, dálie a budúci rok ako novinku semienka. Výber som videla už na Instagrame a určite neodolám a niekoľko z nich si objednám. Rovnako, ako dálie - tie si s kamarátkou objednávame už dva roky. Doručenie z Holandska je rýchle a vôbec nie tak drahé. Kvalitou sa naozaj nedajú porovnať s tým, čo kúpite v záhradom centre. O tom som vám už písala niekoľkokrát.

Majte sa ešte pekne, Alexandra1 komentár

  1. To je nadherne prekvapenie. Mas nadherne fotky, tak sa necudujem, ze si Ta vybrali, Saska...

    OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...