What`s blooming / Čo práve kvitne


We are in the second half of August. This time when roses bloom again. Many perennials are in their final bloom and are preparing for late summer and fall (don`t wanna even think about it)...

I set up (with my husband`s help of course) a small space where I placed my vintage bottle collection for the summer. I like to display them during this season - they look very fresh and summery.

I pick a few flowers that a currently blooming every week so I can enjoy them inside too.
Every time I come across (and it is toooo many times during the day because little Daniel is crawling and runnig right now and nothing in the world is more interesting) it cheers and inspires me ♥ At the moment there are roses, especially David Austin - Auscot, Sweet Pea and sage.

And what inspires you?

Hugs, Alexandra

~

Sme v druhej polovici Augusta. Čase, kedy ruže opäť kvitnú. Dokvitá mnoho trvaliek a záhrada sa pripravuje na neskoré leto a jeseň (na to slovo nechcem ani pomyslieť)... 

Doma som si pripravila (pomohol mi samozrejme manžel) malý kútik, kde som si na leto umiestnila zbierku vintage fľašiek. V lete ich rada vystavujem, sú svieže, letné.

Každý týždeň si nazbieram niekoľko kvetín, ktoré práve kvitnú a takýmto spôsobom si ich vychutnávam aj doma. Stále keď idem okolo (čo je momentálne veeeeeľmi často, keďže malý Daniel lozí, behá a nič na svete pre neho nie je zaujímavejšie) ma moja malá výstavka okúzli a inšpiruje ♥ Práve teraz sú to ruže, hlavne David Austin - Auscot, hrachor voňavý a šalvia.

A čo inšpiruje vás v tomto období?

Majte sa krásne, Alexandra


4 komentáre

  1. einfach nur frisch und schön - ich hab mich sehr über Deinen Kommentar bei mir gefreut.

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Pekná zbierka fľaštičiek. Kvety v nich vyzerajú jemno. Pohľad na ne je jednoducho nádherný. Andrea

    OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...