Zbieranie lístia na jeseň


{spolupráca s Gardena}

Stromy na záhrade majú veľké množstvo výhod, ktoré vždy prevyšujú jednu jedinú nevýhodu - zber lístia na jeseň. Čo by ste ale povedali na to, keby taký zber mohol byť zábavou pre celú rodinu? Nikdy by som si to nebola pomyslela, je to však možné. S GARDENA zberačom listov a tráv pozbierate napadané lístie jednoducho a bez námahy. Tento zberač je úplne bez motora. Tlačením poháňate kefy, ktoré naženú suché lístie do zberného koša. Ten sa dá jednoducho odpojiť a vysypať. Zberač si môžete nastaviť podľa vašich potrieb a tým pádom ho môže používať každý člen rodiny.

Mne túto sezónu veľmi uľahčil zbieranie lístia z orecha. Každý rok to bola únavná práca, keď som chcela mať pekný a čistý trávnik. Orech zvyčajne začína padať koncom augusta a trvá to až do októbra. Vždy ma to stálo veľkú námahu. Teraz túto činnosť môžem dokonca preniesť na deti, alebo ju môžeme urobiť spoločne. Nezaberie nám to viac ako 10 minút a je to navyše zábava!

Priznám sa, že neviem, ako som bez tohto pomocníka mohla existovať...

Majte sa pekne, Alexandra


1 komentár

  1. Takoveho pomocnika bych take ocenila:-), to se musi listi uklizet. A nadherne fotky limitky v predchozim prispevku! M.

    OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...