Looking back at September


Hello everyone, today I want to share some of my September moments with you. There is the beauty of the roses. They`re blooming for the second time and they`re more beautiful and more durable than their older spring sisters. The first morning frost is no problem for them so they`re still the most beautiful flowers in the garden. And what about yours?
~
Ahojte, dnes sa s vami chcem podeliť o niekoľko septembrových momentov. V prvom rade sú to ruže, ktoré tento rok kvitnú po druhý raz. Sú oveľa krajšie a trvácnejšie ako ich staršie sestry z jari. Dokonca odolávajú prvým ranným mrazom a naďalej zdobia záhradu. A čo tie vaše? 

In September I celebrated my birthday and my husband prepared a huge surprise for me. An e-reader - Kindle Paperwhite. I haven`t mentioned this before but I love to read :-) I could read for hours! And that`s what happened to me and why I missed posting. Yesterday I finally read the books from Lars Kepler. I`m not planning to read such exiting stories till the end of the year so I hope you`ll see me posting much more... Or do you have a good book tip?
~
V septembri som tiež oslávila narodeniny a manžel mi pripravil veľké prekvapenie. Elektronickú čítačku kníh - Kindle Paperwhite. Toto je zrejme vec, ktorú ste o mne ani len netušili :-) Čítanie je moje obrovské hobby... Dokáže ma pohltiť na niekoľko hodín. A presne to sa mi stalo teraz a presne preto som si nenašla čas prispieť oveľa skôr :-) Včera som konečne dočítala poslednú knihu od Larsa Keplera a do konca roka už neplánujem čítať tak napínavé príbehy. Preto verím, že tu budem častejšie... Alebo mi dáte nejaký dobrý tip na knihu?I also have a great tip for you... No, it isn`t a book tip. It`s a blog tip. My very good friend Michaela started a new lifestyle blog WOODEN FLOWERS. You probably know her from her shabby chic blog THE BEAUTY OF IMPERFECTION. If not, go and read them both... They are amazing and you will love them... On her new blog you will read a lot about healthy food and fashion and cosmetic news. She`ll also provide you through her daily life...
~
Tiež mám pre vás skvelý tip... Nie na knihu, ale na blog. Moja veľmi dobrá kamarátka Miška si založila nový lifestylový blog WOODEN FLOWERS. Možno ju poznáte ešte z jej shabby chic blogu THE BEAUTY OF IMPERFECTION. Pokiaľ nie, odporúčam si ich prejsť... Na jej novom blogu sa dozviete veľa o zdravom životnom štýle a novinkách zo sveta módy a kozmetiky. Zároveň vám veľa ukáže zo svojho každodenného života...Enjoy your weeekend ♥ Krásny víkend všetkým ♥
XOXO, Alexandra

Participating in: 

7 komentárov

 1. Alex, nádherné fotky i růže ...... já momentálně ujíždím na historických románech Vlastimila Vondrušky .... pokud máš ráda napínavé historické romány tak vřele doporučuji ....pa, pa Marki

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Alexandra opäť tie Tvoje nádherné jemne fotky. Vždy sa nad nimi rozplývam. Andrea

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nadherne fotky, nie len tieto, ale aj v dalsich prispevkoch. Jemnucke, naozaj radost pozerat. Fotky upravujes? Alebo ked fotis tak nasvecujes ?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem veľmi pekne ♥ Skúšala som rôzne možnosti... dlho som si pomáhala externým bleskom. Momentálne fotím na statíve a pekne v manuálnom režime :-) Trvá to ale oveľa dlhšie... Čo sa týka postprodukcie, tá u mňa nesmie chýbať. Je to pre mňa niečo ako podpis, že toto som ja a takúto chcem mať náladu na fotkách :-) Jednoducho ma baví fotiť a hrajkať sa s fotkami :-) A.

   Odstrániť
 4. Jaj Bože ako píšu dievčatá tvoje fotky to je príbeh, lahoda a teším sa že si napísala ako ich robíš .Mne foťák odmieta službu ,asi 3 mesiace mi pri zaostreni vypisuje, že skontrolujte objektív, tak tie fotky sú trápenie ...musim nasetrit na nový...čau e.

  OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...