October


The last October day made me finally post photos I shot a couple of weeks ago. This is my potting area in the garden. I made some changes - I added small hooks and some decorations. I`m kind of happy with the result for now...
~
Posledný októbrový deň ma prinútil konečne postnúť fotky, ktoré som urobila pred niekoľkými týždňami. Konečne som dokončila úpravu záhradného stola, ktorý používam pri presádzaní a práci na záhrade. Pridala som malé háčiky na dvere a zopár dekorácií. Vcelku som s ním nateraz spokojná...I started the whole story in spring and now it looks like this... I`m looking forward to decorate it for winter and Christmas.
~
Na jar som začala budovať toto malé miestečko. Dnes vyzerá asi takto... Už sa neviem dočkať, keď ho budem zdobiť na zimu a Vianoce.

 
 

October was also about the beautiful fall moments... That`s how it looked like in our family ♥ 
Enjoy November!
xoxo, Alexandra
~
Október bol tiež o krásnych jesenných momentoch. Takto to vyzeralo u nás ♥ 
Majte krásný November!
xoxo, Alexandra

Participating in:

5 komentárov

 1. wowo krásny blog :3 a ten záhradny stôl vyzera krásne :) a smiem sa spýtať kde sú na slovensku tak krásne popadané listy ? :)

  Nicolette Lear

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj a dakujem velmi pekne ♥ Je to lesik na strednom Slovensku... A.

   Odstrániť
 2. Přeji také krásný listopad ♥
  M.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Saši, moc krásný stolíček !!!!! Tiše závidím ..... příští rok se budu muset na něco podobného vrhnout .... moc mi na zahradě chybí ..... pa, pa Marki

  OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...