Bedroom / Spálňa

The time when you can just go to the garden and pick your own flowers has finally come. I like how freely I can combine them and enjoy something different every week. This time I chose Columbine in combination with white flowers. I`m charmed by violet not just in the bedroom but also in the garden.

Konečne prišiel čas, kedy si opäť môžem len tak zájsť na záhradu a natrhať vlastné kvety. Mám rada, že si ich môžem ľubovoľne nakombinovať a každý týždeň vychutnávať niečo iné. Tentoraz som si vybrala orlíček v kombinácii s bielymi kvietkami zo skalky. Veľmi ma očarila fialová a to nielen v spálni ale aj na záhrade.




Finally are finished both our bedroom cabinets. Today at least a small taste. The cabinets are old. We refurnished them together with my husband. Scraping down the color took us a lot of time, but the result is worth it and I'm so glad to have them finally both  in our bedroom.

Konečne sú hotové obe naše spálňové skrine. Dnes aspoň malá ochutnávka. Skrine sú staré. Prerobili sme ich spoločne s manželom. Brúsenie zabralo strašne veľa času. Pri druhej sa nám dokonca stalo, že biela farba "odskákala" a skriňu sme museli prebrúsiť ešte raz. Výsledok ale stojí za to a ja som strašne rada, že sú už konečne v našej spálni.




Have a nice day and thank you for stopping by and for all your lovely comments that I really like to read!

Prajem vám pekný deň a ďakujem za zastavenie sa na mojom blogu a samozrejme za všetky milé komenty, ktoré ma vždy veľmi potešia!

xoxo, Alexandra

Participating in:

10 komentárov

 1. Aleandra ako som u Teba vždy zvyknutá nádherné fotky. A mám pocit, že máme rovnaké alebo veľmi podobné skrine v spálni. Nádhera. Andrea

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ano, mas pravdu Andrejka, su rovnake :-) A su uzasne... A.

   Odstrániť
 2. Your flowers are so delicate and lovely!! I love being able to cut flowers from the garden to bring inside.
  Mary Alice

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásne fotky Saška :-) ...ja tiež robím teraz také nájazdy do záhrady a trhám všetko čo kvitne :-) Krásny večer! Danka.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. So lovely! Thank you so much for sharing at Something to Talk About!
  Pinning
  Karen

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Pekne fotky, tie skrine by som chcela vidiet cele. Aj my sme mali take, ale ja co vsetko prerabam , ma nenapadlo ich natriet. Vyrobili sme z jednej psiu budu a dalsiu rozobrali.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To je skoda, lebo su dost kvalitne... Snad coskoro pofotim. A.

   Odstrániť
 6. Very informative, keep posting such good articles, it really helps to know about things.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. V týchto dňoch som práve dobrúsila túto skriňu. Myslela som, že ju nechám len tak "naprírodno", ale keď sme ju preniesli dnu (tak to je teda iná váha), tak som zistila, že sa mi viac hodí biela. Prosím, koľko náterov je potrebných? Ďakujem krásne

  OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...