French Farmhouse inspired Christmas

Ahojte, dúfam, že si všetci užívate čaro adventného obdobia. Tento rok som sa rozhodla, že budem mať konečne Vianoce ladené do červeno - biela s nádychom vintage.

h

Hi, I hope you are all enjoying the beauty of Advent. I decided to keep my winter/christmas deco in white and red with a touch of vintage.
Dekorácie budú veľmi jednoduché. Chcem používať veľa prírodnín a neutrálnych farieb.

Náš adventný veniec som ozdobila starými stránkami z knihy a červeno - bielym špagátom. Taktiež som použila zeleň zo záhrady.

Ako môžete vidieť na fotke, mám niečo nové v kuchyni. Jedna moja kamarátka vyrába takéto servírovacie lopáre. Nájdete ju na Facebooku tu.

Odkedy som začala opäť pracovať (po materskej dovolenke), je ťažšie si nájsť čas na blogovanie. Stále ma však môžete nájsť na Instagrame.

Vaša Alexandra

h

I`ll keep this years decoration as simple as possible. I want to use many natural products and neutral colors. 

I decorated our advent candles with old book pages and red - white twine. I also used some greenery from the garden.

As you can see in the photo I have some new stuff in my kitchen. A friend of mine makes such nice breadboards. You can find her on Facebook here.  

Since I started to work in October (after being stay at home mom) I have found it a little difficult to make time for blogging. I really am hoping to start posting again. However you can find me posting regularly on Instagram

Your Alexandra


3 komentáre

  1. Alexandra, prajem Ti i ja krásny advent. Určite si teraz v jednom kole, keď si po materskej začala pracovať, než sa človek ako tak dá do tých správnych koľají. Krásne fotky, veľmi jemné dekorácie. No paráda. Andrea

    OdpovedaťOdstrániť
  2. máš to teraz naozaj ťažké....držím prsty, aby sa rýchlo utriaslo...dekorácie sú nádherné...jana

    OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...