Spálňa PRED a PO

 

Minulý rok bol vyhradený na rekonštrukciu podlahy. Na jar prebehla výmena v obývačke a kuchyni a na jeseň v spálni. Tešila som sa na to, ako začnem naše bývanie nanovo dekorovať a vdýchnem mu niečo nové. Z nejakého dôvodu som sa k tomu nedostala a začala som až teraz. Pri pozeraní starých fotiek zo spálne ma napadlo urobiť príspevok o tom, ako spálňa v priebehu rokov vyzerala. Musím priznať, že rôznorodo. A to veľa fotiek už ani nemám :-)

Za posledný rok však prešla najväčšou zmenou doteraz a dávam si záväzok, že na dlhší čas aj poslednou. Vymenili sme tu tuším všetko... od podlahy, cez posteľ, skrine až po závesy. Vybudovali sme svojpomocne drevenú zástenu za posteľ. Návod nájdete TU. Spálňu som plánovala ešte vytapetovať. Aspoň stenu nad drevenou zástenou. Momentálne sa však neviem tak celkom rozhodnúť a túto možnosť nechávam otvorenú. Kvetinová tapeta, ktorú má v izbe Ninka sa mi veľmi páči, nie som si ale istá, ako by to celé fungovalo u nás v spálni. A hlavne, ako sa bude dať použiť stena, ak by som tam tapetu už nechcela. Nanovo ostierkovať? Ak s tým máte skúsenosti, tak mi prosím napíšte...

Späť ku fotkám... keď sa na to tak pozerám a porovnávam staré a nové, tak vidím, že nie sme ešte tak úplne zabývaní a chýbajú mi nejaké doplnky, ktoré by celú miestnosť rozžiarili. Dnes preto manžel namontoval nad ratanové kreslo malý vešiačik, ktorý sme doma mali. Ja som zarámovala nový print s botanickým vzorom. Kútik vám ukážem nabudúce. Celkom sa mi pozdáva ♥ Žiada sa mi sem určite koberec ku posteli a nejaké zaujímavé posteľné prádlo alebo aspoň vankúšiky. V poslednej dobe si idem opäť viac romantickú - vidiecku náladu a v tomto duchu by som rada celú spálňu zariadila. TU si môžete pozrieť moju pinterestovú nástenku, ktorou sa inšpirujem.

Ako sa pozdáva táto zmena v spálni vám?

Majte sa pekne, Alexandra


Rovnaký kútik, hore 2023 a dole 2022 a 2019Hore 2023 a dole 2018/19Teraz a 2018
Teraz a v 2018/19
2014 a 2023

Žiadne komentáre

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...