Zázračná sila byliniekÁno, ja sa verejne hlásim k priaznivcom byliniek. Či už ide o bylinné čaje, kozmetiku alebo kuchyňu ja som za ich každé využitie...
Asi pred rokom som začala aktívne používať prírodnú kozmetiku. Dôvodom bolo zistenie, že obsahuje oveľa viac pre pleť cenných vitamínov. Počas tohto roka som postupne vymenila takmer všetky kozmetické prípravky. Niekoľko obľúbencov mi však stále zostalo a tým chcem povedať, že nepatrím do skupiny žien, ktoré sú výlučne len za prírodnú kozmetiku. Mne však vyhovuje viac, pretože jej účinky cítite aj po dlhom používaní a prvotný pocit nevymizne. A práve ich dlhodobé používanie má zmysel.

Mne sa počas Vianoc dostala do rúk kozmetika zo Starej lekárne. Táto lekáreň nadväzuje na tradičné lekárnictvo a zohľadňuje osobný prístup k zákazníkovi. Práve preto vám v nej namiešajú bylinné čaje presne podľa vašich potrieb. TU si môžete pozrieť ich kompletnú ponuku domácich čajov.

Zároveň sa venujú výrobe prírodnej kozmetiky, ktorá na Slovensku patrí k tým lepším. Nie je to masová výroba, ale opäť individuálny prístup. TU nájdete ich celý sortiment. Mojim obľúbencom sa stal Regeneračný olej, ktorý vonia po ružiach a ja sa už teraz neviem dočkať, keď tie moje budú opäť kvitnúť...

Majte sa krásne, Alexandra

{ Tento príspevok vznikol v spolupráci so Starou lekárňou, ktorá mi produkty zaslala ako darček. Keďže som s nimi spokojná a sama by som si ich po odskúšaní kúpila, veľmi rada ich odporučím aj vám. }

3 komentáre

 1. Saso, mam to hodne podobne. Pouzivam uz vetsinu prirodni kosmetiky, ale ne stoprocentne, treba parfem nebo dekorativni kosmetiku, i kdyz i tam uz jsem pokrocila:-). Tuto znacku neznam, ale fandim vsem, co se snazi o takovy pristup. M.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Saso, i já mám, především přímo na tělo, raději přírodnější kosmetiku. Už i proto jsem si začala vyrábět svá mýdla. Krémy téměř nepoužívám a když, tak v podstatě jen opět z rostliných olejů a másel. Stačí mi málo :)
  Ale i běžná kosmetika a drogerie se u nás doma používá. Na úklid, mytí nádobí....nebo třeba deodorant, ten si taky kupuji v drogerii. Řekla bych, že jsme takový zlatý střed :)
  A pro ty, kteří se nechtějí výrovou vlastní kosmetiky zabývat, je sortiment a nabídka Staré lékarny super. Už jsem k nim nakoukla :)
  Měj prima dny, Petra
  Měj prima dny, Petra

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nádherné fotky, stejně jako blog! Já mám taky raději přírodní kosmetiku a tahle vypadá perfektně.
  Měj se krásně!
  ByGabra

  OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...