Príprava na jar

 

{Spolupráca s Favi}

Už to tak vyzerá, že zelená ja farba mojej jari :-) Možno je to iba tým, že sa jej neviem dočkať, alebo je tak veľmi in... V každom prípade vám dnes chcem ukázať, ktoré kúsky som vybrala z Favi.sk/Favi.cz a ktoré momentálne čakajú v chodbe na svoju premiéru na terase.

Na Favi som vyberala hlavne vonkajšie osvetlenie, ktoré vám ukážem už čoskoro. Pritom ako som premýšľala nad terasou a celým exteriérom, mi do oka padlo niekoľko ďalších kúskov. Sú to hlavne vankúše, ktoré pôjdu na prútenú lavičku. Jeden je štrukturovaný so strapcami a druhý s botanickými vzormi. Každú stranu ma inú a to sa mi na ňom páči.

Do oka mi tiež padla kockovaná zásterka, ktorú budem nosiť na záhradu. Už sa vidím, ako v nej zbieram kvety ♥ Záhrada sa u nás začína tiež pomaly preberať a takto krásne nám kvitnú snežienky...

Majte sa pekne, Alexandra

 PS: Ešte vám sem nalinkujem môj jarný výber z Favi:

Vonkajšie osvetlenie                                        Vankúš

Látkové obrúsky                                            Obliečka na vankúš
1 komentár

  1. Tak příprava na jaro určitě je nejen o přípravě zahrádky nebo interiéru, jak píšeš ty ve svém moc pěkném článku, ale i o přípravě a různých úpravách našeho těla. Nevím na jakém blogu to teď bylo, ale nedávno jsem četla povedený článek s názvem Vyletněme naše nohy a vzhledem k tomu, že léto se už nezadržitelně blíží, moje přemýšlení nad tímto se opět vrátilo :) Nakonec ale zůstávám u žiletky a doufám, že mi toto mé rozhodnutí dlouho vydrží :)

    OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...