Plagáty z DESENIO a zľavový kód na -25%

{spolupráca s DESENIO}


Vždy, keď chcem u nás niečo malé zmeniť, tak je DESENIO výborná voľba. Naše bývanie je prevažne neutrálne a trochu kontrastu mu rada dodávam prostredníctvom farieb a vzorov. Tie rada počas roka mením, aby sa mi tak rýchlo "neokukali".  Do zbierky mi preto pribudli nové plagáty, ktoré som tu našla. Použila som už rámy, ktoré od nich mám. Predchádzajúce plagáty som pekne uskladnila v balení, v ktorom chodia a tam si počkajú, kedy ich opäť vyberiem. TU si môžete pozrieť, ktoré to sú ♥


Pri výbere nových plagátov som podľahla instagramovému trendu a zvolila umelecké motívy v béžovej farbe. Poputovali do spálne. Na botník som zvolila vzor od umelca Williama Morrisa. Milujem jeho vzory, ale neodvažujem sa nimi otapetovať celú chodbu. Veľký plagát Willow Bough bol preto dobrá voľba, čo si myslíte vy?


Vymenila som tiež plagáty v Ninkinej izbe. Výhodou konceptu Desenio je, že plagáty majú jednotnú veľkosť a pri ich výmene nemusíte kupovať nové rámy. Pekne použijete tie, ktoré už máte.


 Ak by ste si chceli urobiť radosť a niečo malé v bývaní zmeniť, tak od 24. 8. do 30. 8. 2021 máte zľavu na plagáty 25%. Stačí použiť kód:Zľava sa nevzťahuje na rámy a kategóriu handpicked/personalized.


Majte sa krásne, Alexandra
Žiadne komentáre

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...