Nová pivná kozmetika od MANUFAKTURAAhojte, dnes by som vám rada predstavila novú pivnú kozmetiku od spoločnosti Manufaktura. Určite viete, že mám túto značku veľmi rada. Je to z niekoľkých dôvodov:

- Prvým (a priznávam, že malicherným :-) ) je ich nádherné balenia s botanickými ilustráciami a krásnymi farbami. 

- Všetky ich fľaštičky sú vyrobené z PET plastu, ktorý je najkvalitnejším plastom a možno ho až 50-krát recyklovať. 80% z nich je navyše vyrobených s 25%-nou prímesou recyklovaného plastu, čím za necelý rok ušetrili viac ako 8 ton nového plastu.

- Ich výrobky nie sú testované na zvieratách. Získali medzinárodne uznávaný certifikát Human Cosmetics Standard. A čo sa mi páči najviac, odmietli import do Číny, pretože to je jediná krajina na svete, kde je povinné testovanie na zvieratách pri importovanej kozmetike.

- Do kozmetiky sa dostanú iba prvotriedne suroviny. Ich zloženie je predovšetkým rastlinného základu a založené na prírodných ingredienciách.

Ako ďalší bod by som spomenula, že Manufaktura sa inšpiruje v tradíciách. Presne tak vznikla aj pivná kozmetika, ktorú majú v ponuke už veľmi dlho. Tento rok sa ju však rozhodli posunúť iným smerom a tak vznikli vylepšené produkty. Z niektorých odstránili lanolín, aby bol vegan, zmenili vôňu, odstránili silikóny,... skrátka neustále zlepšujú ich zloženie!


a

Prvý je tradičný a patrí medzi najpredávanejšie produkty. Je vhodný na každodenné použitie pre všetky druhy vlasov. Druhý je špeciálne vyvinutý aj pre citlivejšiu pokožku hlavy.
Ľahko sa po ňom vlasy rozčesávajú a nádherne voňajú. Postačuje naozaj malé množstvo a napriek tomu prispieva k regenerácii vlasov a pokožky. Všetko bez silikónov.


Taktiež bez silikńov dokáže regenerovať vlasy. Obsahuje mandľový a jojobový olej a prírodný kofein, ktorý prirodzene stimuluje rast vlasov. Výťažok z morských rias ich hydratuje.
Budem ku vám úprimná a toto vlasové sérum som podarovala mojej mamine. Ona celý život používa vlasové toniká (stále rovnakú značku). Myslím, že by konečne mohla vyskúšať niečo nové, pretože veľa takýchto prípravkov nepoznám.

Kúra sa odporúča používať minimálne 3 mesiace a to každý deň. Zastavuje vypadávanie, obnovuje rast a posilňuje vlasy. Opäť obsahuje kofein ale aj zelený čaj a chmeľ.Moje krepovité vlasy veľmi milo prekvapila JEMNÁ ANTISTATICKÁ HMLA PRE LESK, HYDRATÁCIU A OCHRANU FARBY A KVALITY VLASOV. Vďaka nej mám pekné "beach waves" aj bez použitia žehličky.

Som rada, že sa vám páčia moje postrehy na rôzne kozmetické prípravky. Je pre mňa dôležité, aby ste vedeli, že na blog dávam iba tie, ktoré si alebo by som si aj sama kúpila.

Majte sa krásne, Alexandra


2 komentáre

  1. Milá Alexandra, ďakujem za ďalšiu úžasnú informáciu, vlastne odbornú recenziu na ďalšie prírodné produkty. Ja sa ale teším na každý tvoj príspevok. Prajem ešte krásne leto, Ľubica

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Saso, jako pisatelka vice, i ja se tesim hlavne na fotky:-), ty nikdy nezklamou!!! Nadhera. Produkty se daji sehnat i u nas, ty info o Cine apod. jsem ani netusila. Pekne dny. M.

    OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...