Garden in 2017 ~ Záhrada v roku 2017


I finally made it to bring you the whole season 2017 from our garden. There were to many photos I had to go through and now here they are... I won`t write too much. I rather would like to hear your questions ♥ We built our garden from just two peony plants and a few trees in the garden... so I often get asked how do we take care of our garden... Last year I got to a point where I said that this is the garden I always dreamed about - full of blooms ♥

Alexandra

~

Konečne vám prinášam kompletný príspevok o celej minuloročnej záhradnej sezóne. Musela som si prejsť až príliš veľa fotiek, ale konečne sú tu... Nebudem písať veľa. Bola by som rada, keby ste sa vy pýtali mňa ♥ Dostávam totiž veľa mailov, kde sa ma pýtate na záhradu, kvety a ako sa o to všetko starám... Preto, ak vás čokoľvek zaujíma, píšte ♥ Záhradu sme si vybudovali iba z pôvodných dvoch rastlín pivoniek a niekoľkých stromov. Minulú sezónu som si konečne povedala, že toto je tá záhrada, po ktorej som vždy túžila - plná kvetov ♥

AlexandraI always start the season with pansy violets and tulips.
~
Sezónu vždy začínam sirôtkami a tulipánmi.


Columbine ~ Orlíček

I widened the flower beds a bit...
~
Mierne som rozšírila záhony...


The kids enjoyed the garden - we got a lot of fruits, fresh cut grass, sun and fun ♥
~
Deti si užívali záhradu - mali sme veľa ovocia, čerstvo pokosenej trávy, slnka a zábavy ♥

New climbing rose - Marie Viaud.
~
Nová popínavá ruža - Marie Viaud.

The lavender went crazy...
~
Levanduľa sa riadne rozrástla...

I also added a lot of new flower I hope to show you this year!
~
Tiež som zasadila kopec nových kvetov, ktoré vám dúfam tento rok ukážem!7 komentárov

 1. Úžasné. Obdivujem krásu a jednoduchosť tvojich fotiek.
  Jolana z yellowhouseideas.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Saška, toto je úplná dokonalosť! A presne moja predstava o záhrade... nežné, prirodzené a jednoduché. Ako som už písala, začali sme zatiaľ ružami, ešte túžim po hortenziách a ružových pivoňkách, len najťažšie na tom všetkom je, premyslieť si kam to všetko uložiť a ešte čakať zopár rokov, na tú výslednú podobu. A na poslednej fotke vám to veľmi pristane! :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Veľmi pekné a samozrejme dokonalé fotky. My sme tiež začínali s pivonkami (ktoré sme dokonca prvú jar skosili s prerastenou burinou) a ovocnými stromami. Už to bude desiaty rok a stále máme tých kvetov nejako málo :-)
  L

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Cítim sa rovnako ♥ Mimochodom máš krásnu záhradu... A.e

   Odstrániť
  2. Posledných pár rokov som sa do toho viac oprela a každú jeseň pridám ďalší záhon, kde kombinujem jarné cibuľoviny, ruže a trvalky, aby z toho bola kvitnúca džungľa. Neviem sa toho nabažiť.
   Teším sa na ďalšie prekrásne fotky, sledujem aj na MS :-)
   L

   Odstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...