Recenzia Vichy Slow AgeAhojte, dnes sa s vami chcem podeliť o moju recenziu krémov Vichy Slow Age. Jedná sa o novinku na trhu a ja som dostala príležitosť spoločne s ďalšími otestovať ju a napísať recenziu pre jednu internetovú stánku. Nedalo mi sa o ňu podeliť aj s vami... Nech sa páči.

Majte krásny týždeň ♥ Alexandra

Dlho som hľadala kozmetiku, ktorá by mi umožnila zrelaxovať sa v pohodlí domova rovnako kvalitne, ako v najlepšom wellness centre. Preto som bola nadšená možnosťou otestovať kozmetiku Vichy. Nakoľko som s ňou doteraz nemala žiadne skúsenosti, moje očakávania boli veľmi vysoké. Kombinácia antioxidačného extraktu z koreňov Baikalínu, posilňujúceho Bifidusu a Mineralizujúcej termálnej vody Vichy sľubovali spomaliť príznaky starnutia. Poďme sa teda pozrieť na to, ako to dopadlo u mňa...


Denný krém Vichy Slow Age sľubuje okamžitý pocit hydratácie a ochrany. Môžem súhlasiť na 100%, pretože ihneď po aplikácii cítiť osvieženie pleti. Konzistencia krému je hustejšia, preto som sa obávala mastnoty, ktorú zanechávajú niektoré krémy. Toto však nie je prípad Slow Age. Krém sa ihneď vstrebe, pleť zanecháva jemnú a zároveň cítite, že je chránená bez toho, aby na tvári zanechal mastný filter. Bonusom je to, že vám to vydrží počas celého dňa! Osobne používam BB Krém každý deň a môžem potvrdiť, že krém pôsobí aj v tejto kombinácii. A čo to sľubované spomalenie starnutia? Podľa mňa je to kombinácia rozjasnenia pleti, pocitu sviežosti a vyhladenia celej tváre. 


Očný krém Vichy Slow Age je ten, ktorý prekvapil. Už dlhšie som sa trápila so suchou a podráždenou pokožkou v oblasti očí. Práve očný krém Slow Age mi pomohol upokojiť alergiou namáhané okolie očí. Zaznamenala som aj korekciu kruhov po očami. Cítim, že sa mi aj vďaka očnému krému rozjasnila celá tvár a vyhladili očné kontúry.Áno, jedná sa o drahšiu kozmetiku. Na druhej strane nie je potrebné si nanášať veľké množstvo krému. Práve naopak, funguje perfektne už pri malom množstve. Oba krémy voňajú veľmi príjemne a sviežo. Povedala by som, že to je kombinácia hroznovej šťavy (alebo známeho hroznového nápoja :slight_smile: ) a minerálnej vody. Dokonalé na letné dni, ktoré nás čakajú :hearts: Znie to skvele, nie? A potom je tu to úžasné balenie. Vyzerá veľmi esteticky priam až minimalisticky, čo je obrovské plus, pretože vždy upúta moju pozornosť v kúpeľni až sa neviem dočkať, kedy si ich opäť budem môcť naniesť. 


Na záver by som všetkým chcela zaželať krásne leto. Skúsme všetci trochu spomaliť a vychutnať si ho plnými dúškami...

Alexandra ♥

Žiadne komentáre

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...