Kitchen essentials with 50 arches


Breadboards! It`s a kitchen essential for most of us. My favorites are the round french antique ones. My problem is I couldn`t use them in the kitchen. I love to show them in the house and to set the table with them, but when it comes to preparing and serving meals I like to choose the more sanitary version. 
So here we are with the 50 arches breadboards. Adriana is my very talented friend. She opened a manufacture producing breadboards and linen products a few years ago. You can read all about it here. Her breadboards are all handmade using soft and hard recycled wood. She also uses natural oils to get the finish look.
If you are interested in buying one of them, be sure to check out her Etsy store here.
~
Lopáre, alebo doštičky na krájanie! Základ každej dobrej kuchyne. Osobne sa mi najviac páčia staré okrúhle francúzske... Mám ale menší problém - nemohla by som ich používať v kuchyni. Ako ozdoba domácnosti alebo prestretého stola sú určite jedinečné, na prípravu a servírovanie jedla však radšej použijem ich sterilnejšiu verziu.
A tak sa dostávame k lopárom značky 50 arches. Vyrába ich moja talentovaná kamarátka Adriana. Pred niekoľkými rokmi sa začala venovať výrobe ľanových produktov a postupne sa dostala k výrobe lopárov. Všetko si môžete prečítať na jej blogu tu. Na výrobu lopárov používa mäkké a tvrdé recyklované drevo. Aby získala finálny look používa prírodný olej.
Pokiaľ máte záujem, jej produkty si môžete kúpiť na Sashe tu.


 
   
 
 
 

This post was sponsored by 50 arches.
~
Tento príspevok bol sponzorovaný 50 arches.

1 komentár

  1. ďakujem ♡ ♡ ♡ aké milé prekvapenie, krásne si to napísala :-) nech Ti Tvoje "nové" lopáre robia radosť pri bežných i slávnostných chvíľach.. teším sa na stretnutie, dobru noc, Ada

    OdpovedaťOdstrániť

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...